Една од најдобро чуваните тајни на претставничките на понежниот пол е критичната зона која се наоѓа веднаш над колковите.

Read more...

Човечкото око може да открие повеќе од 6 милиони бои.

Read more...

Погледнете како носат џемпери оваа сезона нашите омилени блогерки, модни уреднички, модели и познати трендсетерки.

Read more...

Погледнете ги овие совршени комбинации кои ќе направат комбинациите со џемпер и здолниште да бидат вашиот омилен аутфит за оваа сезона.

Read more...

Ајде да бидеме искрени. Зимата е мрачна сезона особено по празниците!

Read more...

Време е повторно малку да позборуваме за парчето облека без кое не се може - панталоните!

Read more...

Денес драги наши ќе ви покажеме неколку начини како да носите топли (дебели) џемпери и да изгледате кул и шик.

Read more...

Животинските дезени се вратија на модната сцена ...

Read more...

Да, џемперите се must-have за овој период од годината, а еве и зошто ...

Read more...

Топлите џемпери ги обожаваме, особено кога температурите се екстремно ниски, и тие за нас претставуваат особен предизвик кога треба да ги внесеме во нашите деловни комбинации.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...