loading...

Кога станува збор за секојдневните off-duty комбинации, секако дека речиси секогаш први на списокот ни се фармерките!

Read more...

Таа е задолжително парче во комбинациите на секоја успешна жена, па доколку сакате да изгледате моќно тогаш почнете да ги носите и вие.

Read more...

Влегувате во продавница, во очи ви паѓа прекрасен фустан, го има вашиот број, се мислите дали воопшто да го пробувате или директно да го купите – 100% сте сигурни дека ви се допаѓа и дека сакате да го купите. Епа ПРОБАЈТЕ го!

Read more...

Сигурно досега многу пати сте ја имале дилемата дали вашата кошула да ја носите ставена во панталоните или пак, да ја извлечете, да откопчате неколку копчиња и да ја носите во опуштено и лежерно издание.

Read more...

Ригите кои беа хит пред неколку сезони повторно се ИН, а разликата е што сега можете да ги комбинирате со други риги или со некој друг дезен.

Read more...

Погледнете ги овие неколку комбинации кои ги позајмивме од познатите модни блогерки и кои би можеле да ги фураме овој викенд.

Read more...

Секоја девојка што ги следи трендовите добро знае кои бои треба да се форсираат во секоја сезона, а кои пак е најдобро да се избегнуваат.

Read more...

Една од најдобро чуваните тајни на претставничките на понежниот пол е критичната зона која се наоѓа веднаш над колковите.

Read more...

Човечкото око може да открие повеќе од 6 милиони бои.

Read more...

Погледнете како носат џемпери оваа сезона нашите омилени блогерки, модни уреднички, модели и познати трендсетерки.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО