Доколку не работите во некоја голема компанија со навистина строги правила за облекување, носењето на патики на работа денес е сосема прифатлива работа.

Read more...

Класичната бела маица е нешто што секоја од нас го има во својот плакар..

Read more...

Познатата ИТ девојка Оливија Палермо во изминатиов период посети бројни ревии и на сите од нив, секако, се појави во сосема различни изданија, кои повторно и повторно ја потврдуваат нејзината титула на модна икона.

Read more...

Кога станува збор за секојдневните off-duty комбинации, секако дека речиси секогаш први на списокот ни се фармерките!

Read more...

Таа е задолжително парче во комбинациите на секоја успешна жена, па доколку сакате да изгледате моќно тогаш почнете да ги носите и вие.

Read more...

Влегувате во продавница, во очи ви паѓа прекрасен фустан, го има вашиот број, се мислите дали воопшто да го пробувате или директно да го купите – 100% сте сигурни дека ви се допаѓа и дека сакате да го купите. Епа ПРОБАЈТЕ го!

Read more...

Сигурно досега многу пати сте ја имале дилемата дали вашата кошула да ја носите ставена во панталоните или пак, да ја извлечете, да откопчате неколку копчиња и да ја носите во опуштено и лежерно издание.

Read more...

Ригите кои беа хит пред неколку сезони повторно се ИН, а разликата е што сега можете да ги комбинирате со други риги или со некој друг дезен.

Read more...

Погледнете ги овие неколку комбинации кои ги позајмивме од познатите модни блогерки и кои би можеле да ги фураме овој викенд.

Read more...

Секоја девојка што ги следи трендовите добро знае кои бои треба да се форсираат во секоја сезона, а кои пак е најдобро да се избегнуваат.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...