Еве зошто МОРАТЕ да ја измиете купената облека пред да ја облечете!

Read more...

Овој трик го позајмивме од една од најпознатите трендсетерки ...

Read more...

Погледнете како овие прекрасни дами носат облека со рол-крагна

Read more...

Која боја никако не смеете да ја носите кога одите на разговор на работа, а која ако сакате да изгледате послабо?

Read more...

Низ бутиците во Македонија има многу фалсификувана роба која се продава под име на некој познат бренд, а тоа најмногу се однесува за фармерки, патики, маици, тренерки и патики.

Read more...

Божиќните празници ни стигнаа во пакет со вистинска сибирски температури, па еве неколку совети кои ќе ни помогнат да не се чувствуваме како Бразилци на Шар Планина.

Read more...

Во Британија е направено едно испитување според кое испитаниците тврдат дека жените не треба да носат долга коса по 46 година, а тесните фармерки можат слободно да ги фрлат по 47 година.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека модели со гламурозни атрактивни шари на овие мачки ќе ја обележат оваа сезона.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?