ban2

Еднократните пелени за бебиња можеме слободно да ги наречеме „нужно зло“. Тие се практични и едноставни за употреба, и им заштедуваат многу труд и време на мајките, во однос на употребата на памучни пелени.

Read more...

Почитувани читателки, би сакале да се посоветуваме со вас, и дефинтивно еднаш за секогаш да ја решиме дилемата: каде е поубаво и каде почесто треба да одиме на шопинг: во Скопје Сити Мол или пак, низ центарот на градот?

Read more...

Пред некој ден разгледував чизми низ продавниците во Скопје и бидејќи не знаев какви сакам – црни или кафеави, почнав да гледам што носат девојките околу мене.

Read more...

Ох.. Миранда, Миранда.. кога би била машко постојано би медитирала на нејзиното име!

Read more...

Сите девојки одамна знаат дека оваа сезона ќе биде во боја на виното, но многу од нас се уште не знаеме која е најдобрата варијанта да се носи истата.

Read more...

Во Македонија постојат неколку мобилни оператори и тие постојано не бомбардираат со нивните „екстра-екстра“ понуди.

Read more...

Одсекогаш сум мислела дека купувањето чевли најмногу зависи од тоа колку сме расположени постојано да седнуваме и стануваме низ продавниците, пробувајќи најразлични модели, но тоа всушност воопшто да не било така.

Read more...

Фармерките се must-have за секоја сезона и за секој женски гардеробер, а со нивниот правилен избор вашата фигура ќе изгледа уште позаносно.

Read more...

Пред некој ден бевме низ неколку продавници и поголеми маркети низ републикава, се со цел да видиме кои лименки пиво можат да се најдат кај нас.

Read more...

Времето залади, и иако сеуште не е толку ладно за целосно пакување на летната гардероба, спонтано почнуваме да ја заменуваме и дополнуваме со подебели и потопли парчиња.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?