Просто е како гравче - ако НЕ ги носите на вистинскиот начин, тангите можат да допринесат за вистинска модна катастрофа. А тоа никој не го сака, нели?

Read more...

Превисоките температури ги предизвикуваат девојките да скокнат во своите прекратки парчиња, но не ретко го прават многу погрешно.

Read more...

Времето е топло, па според него треба да ја прилагодиме и нашата облека.

Read more...

Планирате да одите на некој кул фестивал или журка ова лето, но потребна ви е инспирација како да изгледате како вистинска ИТ девојка.

Read more...

Летото е пред нас и тоа ни го носи сето она што го сакаме најмногу – слобода, опуштање, море, лежење на плажа.. и преубавите костими за капење!

Read more...

Како што темпретатурите почнаа да стануваа се поинтересни, кусите шорцеви стануваат се понеопходни.

Read more...

Парижанките важат за жени кои поседуваат специфична убавина и префинетост, а нивниот стил важи за еден од омилените ширум светот.

Read more...

И покрај тоа што трендовите се менуваат секоја сезона, некои парчиња важат за вечни класици кои секоја жена треба да ги има во својот плакар.

Read more...

Погледнете ги новите модели на балетанки за оваа сезона ...

Read more...

Без разлики дали станува збор за skinny, boyfriend, широки или пак, со висок струк, скинатите фармерки дефинитивно се клучно парче за оваа сезона!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...