Низ бутиците во Македонија има многу фалсификувана роба која се продава под име на некој познат бренд, а тоа најмногу се однесува за фармерки, патики, маици, тренерки и патики.

Read more...

Божиќните празници ни стигнаа во пакет со вистинска сибирски температури, па еве неколку совети кои ќе ни помогнат да не се чувствуваме како Бразилци на Шар Планина.

Read more...

Во Британија е направено едно испитување според кое испитаниците тврдат дека жените не треба да носат долга коса по 46 година, а тесните фармерки можат слободно да ги фрлат по 47 година.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека модели со гламурозни атрактивни шари на овие мачки ќе ја обележат оваа сезона.

Read more...

Планирате овие денови да носите кратки фустани или здолништа?

Read more...

Капути и бунди со оваа шара повторно се во мода

Read more...

Избравте што ќе носите за новогодишната забава?

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...