Нејзините чизмички се одлични, но дефинитивно не се за ова издание

Понекогаш навистина не ни е јасно дали ова го прават намерно или едноставно впрочем како и сите ние ги имаат оние моменти кога на брзина ќе излетаат од дома облекувајќи се во она што прво ќе им дојде во рацете. Но ако добро погледнете ова неочекувано стилско издание на 48 годишната Џени дефинитивно не е од тој тип, бидејќи сигурно никој нема да избере вакви високи потпетици кога треба да оди на шопинг. Всушност на неа се е совршено освен фантастичните отворени чизмички од модната куќа „Alaia“ кои дефинитивно не се согласуваат со останатиот дел од нејзината комбинација, но и со времето во Големото јаболко.

Па, што велите за ова издание на Џенифер?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?