Време е за шик новогодишни комбинации

Металик

Крајот на годината не треба да ви преставува стрес поради паничните размислувања дека немате што да облечете за Нова година, но и за сите оние настани што доаѓаат во пакет со неа (бројни слави, корпоративни журки, божиќните празници и сл.) Па за да ви помогнеме како најубаво да си поминете во највеселиот период од годината, и притоа да се чувствувате самоуверено, убаво и удобно, ќе ви претставиме неколку инспиративни комбинации што треба да ви ја дадат вистинската насока по која што треба да се движите. Од свечена и проѕирна црна тантела со која ќе изгледате и женствено и неодоливо во исто време (а притоа и максимално секси!), се до комбинации со кои ќе се обоите во „црвено од глава до пети“ или со мнооогу светки со кои ќе бидете главна ѕвезда на новогодишната ноќ.

Комбинезон

Па погледнете ги нашите предлози што ги избравме од Инстаграм и не заборавајте да го изберете само она што одговара најмногу на вашиот карактер, но и на забавата на која што планирате да ја поминете најлудата ноќ во годината.

Смарагдно

Црвено

Црна проѕирна тантела

Сако-фустан

Кадифе

Плисирано металик здолниште

Фустан во нежна розова нијанса

Високи чизми

Кратко и секси

Светки

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?