ban2

Парче кое можете да го носите во сите пригоди

Кожните здолништа од есенските колекции на познатите брендови се клучен модел во преодниот период, а во комбинација со внимателно избрана облека и некој поголем џемпер можете да ги носите и преку зима. Тие изгледаат модерно, можат да бидат со средна или кратка должина, асиметрични или зачинети со нитни и патенти. За полежерен секојдневен изглед, носете со бела маица, рамни обувки и широки џемпери, а посебно убаво ќе изгледате со џемпер со крупно ткаење и во некоја пастелна нијанса. Во комбинација со едноставна кошула, или џемпер, тренди капут и соодветни обувки мижете да ги носите и во вашите деловни изданија.

Па, отворете ја галеријата и погледнете како да носите кожени здолништа, но и зошто токму овој модел е маст-хев парче за оваа сезона.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?