ban2

Кога дамскиот стил ви е правило број еден во животот

Како што и Французинките ноншалантно го носат својот стил, па и Македонките, така и Италијанките на себе ги ставаат сите луксузни парчиња што ги имаат и се шетаат како да станува збор за обична памучна маица или фармерки, а не скапоцени модели. Но тие се жени кои пораснаа со познатите брендови и врвни кожени галантерии, па воопшто не ни е чудно што секогаш изгледаат максимално средено, а никогаш вкочането, пластично и наместено. Кај нив женственоста е правило број, па ретко можете да ги видите со претерани спортски детали, а според нас најдобро од сé е што никогаш не изгледаат како премногу да се обидуваат да остават добар впечаток. Едноставно се е на свое место, а елеганцијата, самодовербата и беспрекорниот стил врескаат сами по себе и создаваат совршена слика.

Погледнете ги фотографиите и – научете нешто од нив!

Повеќе фотографии на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?