ban2

Нема девојка што ги нема во плакарите

Белите патики веќе неколку сезони се меѓу најпопуларните модни додатоци и се уште не покажуваат знаци на стареење. Па ако се прашувате како да ги носите оваа есен и притоа да НЕ изгледате веќе видено, еве неколку предлози на познатите дами. Од Кендал Џенер која често инспирирана од машката мода ги комбинира со кариран блејзер и кратки карирани панталони, па се до Оливија Палермо која може да ви помогне да докторирате на тема „Како да носите бели патики со здолништа и фустани“. Отворете ја галеријата и погледнете ги познатите дами кои можат да ви послужат како одлична инспирација.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?