ban2

Викторија од глава до пети во црвено

Познатата 43 годишна дизајнерка и поранешна пејачка, Викторија Бекам, изгледа фантастично во овој црвен фустан од нејзината најнова колекција. Но, таа покрај тоа што не воодушевува со своите комбинации и ексклузивни колекции од минатата година пазарот го освојува и со шминки кои ги прави во соработка со познатата козметичка куќа Estée Lauder. 

Еве зошто црвената боја е најпопуларниот тренд за оваа сезона >>

„Од секогаш сум ја ценела Estée и позитивно влијание на жените ширум светот – како и силниот бренд што го создадоа. Многу сум возбудена што можам да бидам дел од една голема приказна, и визија која ги инспирира жените“, изјави минатата година Викторија по повод на претставување на оваа голема колаборација. Таа токму на еден настан организира од Estée Lauder и Selfridges ги украде сите погледи и ни покажа како да ја носиме бојата која ќе биде хит оваа есен и покрај тоа што станува збор за модел од колекцијата за пролет 2018.

Што ќе носиме и кои ќе бидат најпопуалрните трендови оваа есен и зима >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?