Овие парчиња е добро да ги имаме сите во плакарите

Елегантни панталони со џебови

Најважната работа кај панталоните се џебовите, и тоа сé што е поврзано со нив – од материјалот, до местото на кое се наоѓаат. Лошиот крој или предебелиот материјал за секунда може да создаде вишок на вашето тело.

Сукња со молив крој

Овој крој е одличен бидејќи секогаш го намалува вашето тело. Важно е само да изберете модел кој е над колената, и кој не е претерано тесен на краевите.

Парчиња од свила

Свилата е материјал кој е многу опуштен и лежерен, па не се припива за телото и создава одличен параван околу колковите.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?