Како најбезболно да се прошалтате во новата сезона

Најголемиот проблем во преодниот период е променливото време како и големите разлики во утринските и дневните температури, па токму затоа и облекувањето во овој период од годината претставува вистински предизвик. Од излозите веќе не привлекуваат новите капути и сакоа, како и неодоливите модели на чизми кои оваа година навистина можат да го задоволат сечиј вкус. Што се однесува до трендовите, во продолжение ќе ви прикажеме три парчиња со кои многу лесно ќе ги пребродите следниве три месеци, а тоа се: кратките кожни здолништа (види тука), вечниот есенски класик - мантилот во беж нијанса и кожните чизми до глужд со нитни и метални копчи кои ги прослави познатиот дизајнерски бренд Givenchy.

Kратко кожено здолниште

Мантил

 

Шик чизми до глужд

Zara 4,990.00 MKD

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?