ban2

Овие трикови ги научивме од девојките кои имаат добар стил на Инстаграм

Слип фустаните се популарни веќе неколку сезони, а во центарот на вниманието се и ова лето. Но прашањето е како да ги фураме и притоа да не изгледаме како да носиме ноќница? Еве неколку комбинации кои можат да ни послужат како инспирација ...

Избирајте подолги модели

Во вечерни изданија изберете минималиам

Преку ден комбинирајте со модни додатоци

Носете преку обична маица

 

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?