ban2

Понеделникот наутро ни е најтешкиот дел од секоја недела

По опуштениот викенд време е да се вратиме на нашите секојдневни обврски, а комбинација во која ќе изгледаме и ќе се чувствуваме одлично може само да ни помогне во тоа. Но можеби експериментирањето со омилените модни парчиња не е најдобар избор кога станува збор за нашите понеделнички изданија, а она што ни е потребно е најдобриот спој на удобни парчиња за кои сме сигурни дека создаваат елегантен изглед. Црно-белите комбинации дефинитивно се совршен избор без разлика дали станува збор за минималистичко издание или комбинации со предимензионирани парчиња, со риги или со популарниот гангам дезен.

Па, доколку сте во потрага по елегантна црно-бела комбинација со која можете да ја започнете неделата, отворете ја галеријата и погледнете го нашиот избор ...

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?