ban2

Наскоро ќе преминеме од пролетна во летна сезона

Денес ќе ви претставиме неколку фотографии со плус-сајз девојки кои фураат комбинации кои се совршен избор за концерти и журки, но и за пролетните и летни изданија. Бохо и хипи стилот најчесто се носи во топлиот летен период и со него можете да изгледате фантастично како во вечерните, така и во секојдневните изданија. Погледнете и пронајдете ја вашата омилена комбинација!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?