Секој може да се облече во топ парчиња од глава до пети.

Но мајсторлакот е во комбинирањето на истите, како и во вистинскиот избор на она што најмногу одговара на вашиот стил и изглед. Овие познати девојки со неподнослива леснотија ги избираат најновите модели и вешто ги вклопуваат во својот беспрекорен моден израз,  без разлика дали станува збор за вечерни или дневни пригоди.

Софија Вергара

Транспарентно и цветно е во мода оваа пролет. Софија избра бохо фустан со нагласени ракави во кој изгледа фантастично.

Алекса Чанг

Кроп фармерки се маст-хев за оваа сезона. А доколку барате инспирација како да ги носите погледнете го ова одлично издание на Алекса.

Ева Лонгорија

Комбинација од сатен и црвена боја која заслужува чиста десетка. Браво!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?