Од Кејт Мидлтон и Моника Белучи, до кралицата Летиција и Амел Клуни – погледнете како овие дами комбинираат различни бои.

Овие дами имаат фантастично чувство за мода и често носат модели во силни бои без разлика дали станува збор за капут или фустан, панталони или комбинезон. Тие секогаш изгледаат елегантно и модерно и токму поигрувајќи се со различните бои и комбинации успеваат да го освојат вниманието но и да го нагласат само оној дел во кој се сигурни.

Па, погледнете ги овие неколку комбинации на овие прекрасни дами и обидете се да го позајмете начинот на кој тие ги комбинираат боите.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?