Кога ќе тргнат на своите патувања познатите дами секогаш носат брендирани обувки кои им ја нудат потребната удобност.

Госпоѓа Клуни патува во шик сандали со платформа

Разгалени од познатите дизајнери тие на аеродромите секогаш се појавуваат како да се на модна писта, а со својот став и високи потпетици сигурно ќе бидат забележани каде и да се појават. Ријана во овие моменти најчесто избира патики, додека некои други, како госпоѓа Бекам на пример преферираат да носат високи потпетици гледајќи го светот од високо.

Папучите со линии кои беа хит во времето на Југославија, повоторни се во мода! 

Викторија Бекам во високи потпетици со леопард дезен

Па, погледнете во какви чевли патуваат познатите дами низ светот >>

Премини на следната страна >>>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?