FaceBook  Twitter  

Дама и кога носи капут може да изгледа мошне секси!

Можеби ова ви звучи чудно, но овие дами знаат дека не треба да се откажат од женствениот изглед само затоа што температурите се ниски. Тие изгледаат мошне привлечно и секси па дури и кога се покриени од глава до пети и носат капути со што ни одржаа лекција како треба ова парче да го носиме и да изгледаме шик и женствено. 

Крзнените јакни се хит, ви ги претставуваме најдобрите модели >>

Оливија Кулпо

 

Без разлика дали станува збор за долг црн капут кој покрај тоа што ќе ве стопли може визуелно и да го издолжи вашето тело или пак, класичен кариран модел кои оваа сезона е во мода и кој без проблем можете да го вклопите со останатата облека.

Погледнете како го прават тоа овие дами ...

Макси капути до земја – главен тренд за оваа зима >>

Моли Кинг

Џулијана Маргулис

Ања Рубик

Кејт Мидлтон

Нова колекција капути поради која можеме да банкротираме >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...