Супер деловни комбинации за дами со стил

Кога надвор е студено најверојатно не ви се излегува од дома, а камоли да ви се оди на работа. Но она што се мора, се мора! Обидете се да го поправите расположението така што ќе се облечете сјајно и на тој начин ќе му се спротивставите на студот и сивилото. Заблескајте и покажете колку сте посебни со модни комбинации со кои ќе привлечете внимание.

Елегантно и класично!

Поиграјте се со боите

Слоевито

Шик панталони и добар капут

Фармерки, џемпер и тренди чизми ...

Колку повисоко, толку подобро – како да носиме чизми над колена >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?