FaceBook  Twitter  

Супер деловни комбинации за дами со стил

Кога надвор е студено најверојатно не ви се излегува од дома, а камоли да ви се оди на работа. Но она што се мора, се мора! Обидете се да го поправите расположението така што ќе се облечете сјајно и на тој начин ќе му се спротивставите на студот и сивилото. Заблескајте и покажете колку сте посебни со модни комбинации со кои ќе привлечете внимание.

Елегантно и класично!

Поиграјте се со боите

Слоевито

Шик панталони и добар капут

Фармерки, џемпер и тренди чизми ...

Колку повисоко, толку подобро – како да носиме чизми над колена >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...