FaceBook  Twitter  

Капути и бунди со оваа шара повторно се во мода

Кендал Џенер

Без разлика дали ќе ги носите со кратки маици, скинати фармерки и тренди чизмички или како вистинска дива во фустани и тренди здолништа, со овие парчиња едноставно не можете да погрешите. Тие се маст-хев парче во плакарите на познатите трендсетерки и ИТ девојки, а како тие ги носат, погледнете во продолжение...

Дени Ловато

Дени Ловато се облече од глава до пети во овој животински дезен. Таа носеше кожена јакна и кратко здолниште од Isabel Marant со тренди леопард дезен во комбинација со црни шпиц салонки и црна плико чанта. Од друга страна пак, Тејлор Свифт се прошета во нејзиниот капут со леопард дезен кој го носеше со блуза од Dolce & Gabbana и црно здолниште со молив крој, додека целата комбинација ја заокружи со тренди сандали на платформа.

Тејлор Свифт

Погледнете како овој тренд го носат и другите девојки, а потоа погледнете ги и најдобрите капути и јакни со оваа шара кои можат да се најдат и во продавниците во Македонија.

Џиџи Хадид

Хилари Даф

Џеми Чунг

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...