Крзното е ИН и оваа сезона

Девојките кои сакаат да изгледаат гламурозно и преку зима, оваа сезона можат да уживаат во нивните крзнени парчиња, без разлика дали станува збор за бунда или за било кој друг моден детаљ направен од овој „влакнест“ материјал. Што се однесува до нас, ние предлагаме да изберете вештачко крзно, наместо вистинско, особено сега кога во продавниците можете да најдете дузина вакви модели кои навистина изгледаат прекрасно.

Јакна која со својата пoпуларност ги руши рекордите >>

Па така доколку сакате да бидете ИН во периодот што следува поиграјте се со стиловите и направете одлична зимска комбинација мешајќи парче од крзно со фармерки, фустан или кожени панталони, сеедно.

Три модели на капути кои ќе бидат во мода оваа есен >>

Сандра Булок баш изгледа мангупски во нејзината бела бунда и црни кожени панталони, нели? Погледнете како тоа го прават и другите девојки!

Извор: Blic.rs

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?