FaceBook  Twitter  

Погледнете како овие прекрасни дами носат облека со рол-крагна

Ролките се задолжителни за овој период од годината без разлика дали станува збор за класични тесни или модерни предимензионирани парчиња. Тие се удобно, топли, а ако ги вклопите убаво, ќе изгледате модерно и атрактивно.

Како да носиме високи чизми над колена оваа есен >>

Можете да носите фустани со ролка во комбинација со високи чизми над колена кои исто така се хит оваа сезона (како на пр. Алесандра Амбросио) или пак да изберете класична црна ролка која го нагласува лицето (како Кејт Мидлтон на оваа фотографија), ја истакнува силуетата и која можете да ја носите во милион различни комбинации.

Црни џемпери - топ 5 модели од Манго, Бершка и Зара >>

Што се однесува до познатиот модел Џиџи Хадид, таа нејзината блуза со оверсајз ролка ја носеше во комбинација со тесни фармерки и јакна со пердуви која исто така важи за еден од најголемите трендови за оваа сезона.

Јакна која со својата пoпуларност ги руши рекордите >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...