Погледнете како овие прекрасни дами носат облека со рол-крагна

Read more...

Која боја никако не смеете да ја носите кога одите на разговор на работа, а која ако сакате да изгледате послабо?

Read more...

Низ бутиците во Македонија има многу фалсификувана роба која се продава под име на некој познат бренд, а тоа најмногу се однесува за фармерки, патики, маици, тренерки и патики.

Read more...

Божиќните празници ни стигнаа во пакет со вистинска сибирски температури, па еве неколку совети кои ќе ни помогнат да не се чувствуваме како Бразилци на Шар Планина.

Read more...

Во Британија е направено едно испитување според кое испитаниците тврдат дека жените не треба да носат долга коса по 46 година, а тесните фармерки можат слободно да ги фрлат по 47 година.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека модели со гламурозни атрактивни шари на овие мачки ќе ја обележат оваа сезона.

Read more...

Планирате овие денови да носите кратки фустани или здолништа?

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел, спа центар и аква паркот Изгрев е сместен на самото крајбрежје на Охридското езеро во Струга. ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...