„Досега многу пати зборувавме за Ангелите на Викторија, но ниту еднаш не сме објавиле галерија во која сите тие се голи на плажа! (Добро де, полуголи, тоа за нас е исто кога се работи за овие девојки.)“

Read more...

„Brittani е девојката која што победи во шоуто America’s Next Top Model – круг 16.“

Read more...

„Плави фармерки и кожна рокерка со метални такми бeше омилената комбинација на незаменливиот холивудски фраер James Dean.“

Read more...

„Скарлет Јохансон веќе неколку сезони е заштитно лице на Манго, а со секоја нова кампања таа на постерите изгледа се подобро и подобро.“

Read more...

„Хелена (по нашински Елена) е популарна грчка пејачка што ја освои публиката со својот глас, а и со своето згодно и провокативно тело.“

Read more...

„Ведрото момче од Хаваите, Jason Momoa, многу бргу го освои срцето на Холивуд, па така од модел и манекен за долна обека, сега можете да го гледате во улога на Конан Барбаринот.“

Read more...

„Heidi Klum е модел по потекло од Германија, родена на 1 јуни 1973 година.“

Read more...

„Amanda Elizabeth Janet Muise е канадски модел родена во North Bay, Ontario на 12 јануари 1987 година.“

Read more...

„Откако ја воодушеви публиката со јапонскиот Vogue Hommes, Zombie Boy (Rick Genest) снимаше кампања за машката колекција на брендот Thierry Mugler за есен/зима 2011/2012.“

Read more...

alt

„Tatjana Patitz е германски модел родена во Хамбург на 26 март 1966 година.“

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com