Тие и надвор од пистите изгледаат беспрекорно

Тие се мошне популарни на социјалната мрежа Инстарам, а нивниот имиџ подлежи на ригорозни правила – мора постојано да внимаваат со кој се дружат, како се облечени, како изгледаат... Повеќето девојки кои се дел од главната постава на ангелите соработуваат со стилистката Елизабет Шулцер која ја облекува и Бела Хадид. Нејзините правила се јасни – кога станува збор за црвен килим провокативните комбинации се неизбежни, но надвор од пистите и луксузните забави манекенките изгледаат сосема поинаку. Еве кои се „ангелите“ кои најмногу не воодушевуваат со својот стил.

Џиџи Хадид

Елса Хоск

Стела Максвел

Сара Сампајо

Кендис Сванпул

Тејлор Хил

Карли Клос

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?