Катарина Ивановска пред извесно време стана мајка

Таа деновиве на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која се подготвува да вежба, а во коментарите напиша „Mоето бебенце ми кажа дека е време да почнам со тренинзите во теретана.“

Инаку, Катарина стекна светска слава благодарение на долгогодишната работа како манекенка низ светските модни метрополи. Таа досега има соработувано со бројни познати модни куќи, но и дизајнери. Беше и една од ангелите на Викторија Сикретс, а глумеше и во македонскиот филм „Трето полувреме“.

Па, големо БРАВО за оваа убава згодна мама!

Фото: Инстаграм/Принтскрин

 

 

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?