Една од најжешките девојки од прекрасното Неготино

Катарина Астаргиева е една од најпознатите и најубавите Инстаграм девојки кои ни доаѓаат од Неготино. Омилен спорт и е фитнесот и пливањето, а обожава да игра моден танц и да слика. За неа стилот значи да имаш карактер кој можеш да го покажеш преку облеката. Во моментов живее во Охајо (или барем така пишува на нејзиниот Инстаграм профил), а како изгледа и што прави можете да видите од фотографиите во продолжение.

Инаку, на фотографите што Катарина редовно ги објавува на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм во центарот на вниманието се нејзините бујни облини, а тоа го забележа и нејзините обожаватели.

„Бујни облини се во мода“, пишува под една од овие фотографии.

 

Фото: Принтскрин/Инстаграм

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?