Оваа убава млада девојка e од Кавадарци и е топ модел.

Фотографиите ги направи Зоран Стојановски Зонде кој има свој профил и на Fashion TV каде објавува свои фотографии и видеа. Овој пат на видеото и фотографиите кои се направени во Скопје е Даниела Попова од Кавадарци.

Повеќе видеа од Зонде можете да видите тука, а неговиот профил на Fashion TV можете да го видите на следниот линк >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?