Кој од овие модели ви е најсекси?

Погледнете ги моделите што вчера во Шангај ги претстави Викторијас сикрет, најдобрата модна куќа за долна облека на светот ...

 

Кликнете тука и погледнете како изгледаа девојките по ревијата!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?