И кога не се во долна облека го одземаат здивот

Aadnevik

Откако „ангелите“ ги спуштија своите гламурозни крилја, конечно дојде време за прослава и опуштање бидејќи шоуто во Шангај не беше исто како ниту едно претходно. Претходеше жестоко и напорно соочување со проблеми, почнувајќи од забрана за влез на Џиџи Хадид и најавената музичка гостинка Кети Пери (бидејќи им беа одбиени визите), па се до одредени рестрикции на кинеските власти по повод снимањето и емитувањето на ревијата.

Zuhair Murad

Моделите по спектакуларната ревија се пресоблекоа во своите секси креации и зачекорија на розовиот килим на журката што секогаш се приредува по ревијата. 

Versace

Погледнете што носеа некои од нив ...

Massachi

Fanni Schiavoni

Mugler 

Alexandre Vauthieru

Alexandrea Vauthiera

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?