Новата колекција од шпанскиот бренд Бершка е уште една причина поради која нестрпливо ја чекаме новата есенска сезона.

Гледајќи ја новата колекција воопшто не ни е жал што на летните денови им се ближи крајот, а се приближува сезоната во која паѓаат лисјата, но и во која треба да се вратиме на нашите секојдневни обврски (полагање испити, работа, барање место за фотографирање ...). Колекцијата се вика Back to school (or back to reality) и во неа можете да најдете бројни урбани парчиња – од кратки тексас здолништа до волуменизирани горни делови кои се мошне популарни во последните неколку сезони. Едиторијалот е направен во ретро фазон, а нашите омилени модели можете да ги погледнете во продолжение.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?