Познатиот комерцијален бренд Зара го промовираше новиот каталот Spring Knit  во кој претстави одлични парчиња за период што следува.

Трендовите во главно се сконцентрирани на интересни кроеви со предимензионирани ракави и раменици како и на модни додатоци како широки кожни ремени кои и најобична кошула можат да ја направат да изгледа интересно. Во мода се и асиметрични кроеви како здолниште кое е пократко во предниот, а подолго во задниот дел, како и карнери кои беа популарни и минатата сезона. Тука се и силните живописни бои, но и карираните дезени за кои веќе ви пишувавме и кои едноставно морате да го пробате оваа сезона.

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?