Погледнете ги овие прекрасни сандали кои се најдоа во центарот на вниманието од предесенскиот каталог на брендот Paul & Joe.

Целата колекција е во духот на 70-тите со изразито комерцијални модели кои сигурно ќе го најдат својот пат до обожавателките на брендот, додека на овие ретро шик сандали ретко која дама би можела да остане рамнодушна! Станува збор за модел од антилоп кој ни доаѓа во широка палета на бои од жолта, црвена, пастелна и класичната црна, и кој е украсен со големи панделки поради што изгледаат како вистинско ИТ парче. Можете да ги носите со панталони или фармерки, но и со фустани, здолништа и комбинезони, впрочем како и во нивниот lookbook.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?