Новата колекција од шпанскиот бренд Бершка е уште една причина поради која нестрпливо ја чекаме новата есенска сезона.

Read more...

Експанзија на модната корпорација од Шведска

Read more...

Еден од најгенијалните едиторијали што сме ги виделе во последно време

Read more...

Нов едиторијал за линијата TRF на познатиот шпански бренд

Read more...

Колекциите од Манго во последно време се повеќе не воодушевуваат.

Read more...

Новата колекција на познатиот моден бренд Дизел не враќа во ноншалантните и опуштени деведесетти години од минатиот век.

Read more...

Познатиот комерцијален бренд Зара го промовираше новиот каталот Spring Knit  во кој претстави одлични парчиња за период што следува.

Read more...

Новото лице на познатиот бренд е Каролина Иса модната уредничка на магазинот Tank и една од најпознатите street style ѕвезди.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?