FaceBook  Twitter  

Генијална и неверојатна соработка во светот на модата.

Овој месец на ред е францускиот елитен бренд „La Redoute“ кој се здружи со модната куќа „Wanda Nylon“. Тие креираа модерна колекција која допрва треба да биде потврдена. За соработката со „Lа Redoute“, модниот бренд „Wanda Nylon“ создаде пет парчиња со својот стилски потпис - фустан, комбинезон, фустан-смокинг, црни винил панталони и шик мантил.

Брендот веќе може да смета дека ќе стане омилен во сите модни А-листи, предводени од Каролин де Мајгрет и Кајли Џенер кои веќе станаа нивни најголеми фанови. Најдоброто нешто? Сите овие парчиња веќе ни се на располагање. Погледнете!

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...