Генијална и неверојатна соработка во светот на модата.

Овој месец на ред е францускиот елитен бренд „La Redoute“ кој се здружи со модната куќа „Wanda Nylon“. Тие креираа модерна колекција која допрва треба да биде потврдена. За соработката со „Lа Redoute“, модниот бренд „Wanda Nylon“ создаде пет парчиња со својот стилски потпис - фустан, комбинезон, фустан-смокинг, црни винил панталони и шик мантил.

Брендот веќе може да смета дека ќе стане омилен во сите модни А-листи, предводени од Каролин де Мајгрет и Кајли Џенер кои веќе станаа нивни најголеми фанови. Најдоброто нешто? Сите овие парчиња веќе ни се на располагање. Погледнете!

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?