Јелена Карлеуша секојдневно ги воодушевува своите фанови со нејзините модни комбинации што ги објавува на социјалните мрежи.

Read more...

Моника Белучи на претставувањето на нејзиниот нов филм во Монако се појави во цветен фустан со миди должина со потписот на нејзините пријатели Долче и Габана и високи потпетици од Кристијан Лубутин.

Read more...

Постои некој таинствен квалитет што една славна личност, која се смета за крајно стилизирана жена, ја канонизира во модна икона.

Read more...

Не постои „street style“ комбинација на 19 годишната манекенка и риалити ѕвезда Кендал Џенер која што не ни се допаѓа.

Read more...

Погледнете ги комбинациите на пејачката која важи за една од најубавите и најсексапилните жени во регионот.

Read more...

Погледнете го ова есенско издание на Џенифер Лопез во кое доминира бојата на праските која што совршено одговара на нејзиниот тен.

Read more...

Јелена Розга овој викенд се прошта во три различни стилски комбинации и доби пофални зборови за нејзиниот стилски избор.

Read more...

Колку и да се труди околу својот изглед, манекенката понекогаш навистина не знае да го избере својот вистински стајлинг за црвен килим.

Read more...

Најубавата работа во врска со Модната недела во Њујорк е во тоа што не морате да сте во првиот ред за да видите што ќе биде во мода наредната сезона.

Read more...

По сè изгледа дека манекенката која се вбројува во една од најпознатите во моментот, ја разбира модата и модните правила, но исто така знае и како да ги прекрши правилата.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата