Кејт Мидлтон како вистинска алпинистка се искачи на 12 метри висок ѕид облечена спортски каква што не сме ја виделе досега.

Read more...

Адел пред само неколку години беше мета на отровните стрели на Карл Лагерфелд кој отворено ја критикуваше поради нејзиниот изглед.

Read more...

Моника Белучи изгледа беспрекорно и тоа не само кога е на црвениот килим туку и во секојдневниот живот.

Read more...

Популарната актерка Шарлиз Терон (40) на забавата „Capitol Grand“ во Хонг Конг се појави во футуристичко издание во какво ретко ја гледаме, но за кое мораме да признаеме дека изгледаше фантастично!

Read more...

Кортни на состанокот со сестрите се појави во дуксер „Yeezus" кој го носеше на голо тело, додека панталоните најверојатно ги заборавила дома.

Read more...

Таа и покрај тоа што е  во седмиот месец од бременоста не се откажува од високите потпетици, но и од елегантните комбинации.

Read more...

Јелена Карлеуша секојдневно ги воодушевува своите фанови со нејзините модни комбинации што ги објавува на социјалните мрежи.

Read more...

Моника Белучи на претставувањето на нејзиниот нов филм во Монако се појави во цветен фустан со миди должина со потписот на нејзините пријатели Долче и Габана и високи потпетици од Кристијан Лубутин.

Read more...

Постои некој таинствен квалитет што една славна личност, која се смета за крајно стилизирана жена, ја канонизира во модна икона.

Read more...

Не постои „street style“ комбинација на 19 годишната манекенка и риалити ѕвезда Кендал Џенер која што не ни се допаѓа.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Syrian restaurant Damaskino is situated in the central walking street of Skopje.
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...