Се уште се двоумете како да се облечете денес? Не грижете се, имаме совршен предлог кој можете да го позајмите од оваа девојка.

Read more...

Преубавата адвокатка повторно ни покажа како треба да се облечеме кога одиме на работа и да изгледаме елегантно и префинето од глава до пети.

Read more...

Долг волнен фустан во сива боја со кој ќе се покриете од глава до пети и ќе се појавите пред фотографите на црвениот килим?

Read more...

Скокнавме до профилот на Инстаграм на хрватската пејачка Јелена Розга и еве три комбинации кои ни оставија најдобар впечаток.

Read more...

Ким Кардашијан е одличен доказ дека за сјајниот стил не е најважно да можете да ги следите и да си ги дозволите трендови – туку да знаете што е она што ви стои најдобро, и потоа постојано да ги форсирате истите комбинации.

Read more...

Познатата холивудска актерка Рис Витерспун (39) се прошета низ Лос Анџелес во преубава зимска комбинација.

Read more...

Познатата британска манекенка Џордан Дан изгледаше фасцинантно во првиот ред на машката ревија на Burberry.

Read more...

ОК. Кејд Мидтон го има главниот збор кога е стилот во прашање и оваа дама неприкосновено владее со светската модна сцена.

Read more...

Малиот црн фустани бил и секогаш ќе бидe неизбежно парче во секој женски плакар.

Read more...

Џурџа Тедеши е позната трендсетерка од Хрватска која и на 70 годишна возраст успешно го негува својот посебен стил на облекување, па не е ни чудо што се најде и на страниците на американското издание на култниот „Вог“.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Syrian restaurant Damaskino is situated in the central walking street of Skopje.
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...