Дали ви се допаѓа нејзиниот стил или едноставно не ја поднесувате?

Read more...

Тајра во манекенските води заплови во тинејџерските години, а од тогаш поминаа скоро три децении и се уште изгледа фантастично!

Read more...

Атрактивната Зои Кравиц се појави во екстравагантен фустан и необична фризура на премиерата на филмот „Allegiant“.

Read more...

Кендал Џенер заедно со нејзината мајка Крис беше во посета на Рим каде беа на отворањето на новиот луксузен суши ресторан во комплексот Фенди.

Read more...

Повторно Селена Гомез, но овој пат во неговото величество - малиот црвен фустан!

Read more...

Овие две диви со својот талент и спектакуларни настапи ја освоија публиката ширум светот, а познати се и по нивните облини и совршен (и провокативен) стајлинг кој најчесто го фураат и со кој ги истакнуваат нивните тела.

Read more...

Сјајните металик фустани се еден од водечките трендови за следната сезона, а две познати дами веќе ни покажаа како да го фураме оваа сезона.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат кој како изгледаше на црвениот килим на Оскарите, но во продолжение ќе видите која од овие дами имаше навистина фантастична комбинација, а која изгледаше како однесена со виорот.

Read more...

Панталони со совршен крој и широки ногавици кои со сета своја тежина паѓаат на подот се омилениот модел на познатата манекенка Карли Клос.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Syrian restaurant Damaskino is situated in the central walking street of Skopje.
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...