Најпознатата трудница во Македонија

Водителката Милена Антовска се уште редовно ја гледаме на малите екрани иако наскоро треба да се породи. Но нејзината бременост ја прави да изгледа уште поубаво, а дека тоа е така се уверивме и од овие фотографии кои што ги објави на социјалните мрежи. На едната од нив Милена носи црвено бело фустанче со популарниот гингам дезен со кој дополнително го истакна нејзиното бремено стомаче, додека на другата интересна креација која во долниот дел е зачинета со сино-бели риги и преубави летни сандали со блок потпетици.

Па, која комбинација ви се допаѓа повеќе?

На следната страна погледнете уште неколку шик изданија на Милена >>


Booking.com