Клои Кардашијан е во топ форма

Таа го доведе својот изглед до совршенство и сега ја користи секоја пригода да се пофали со тоа. Постојано носи тесни секси парчиња, а овој пат на претесни фармерки облече боди во боја на кожа под кое се оцртуваше она што требаше да остане сокриено. Но очигледно тоа не и пречи на оваа девојка, иако сите случајни минувачи се вртеа по неа.

Клои носеше тесни фармерки со висок струк, високи потпетици и боди со кој откри еден интересен детаљ. Имено таа и покрај тоа што носеше градник со ленти не можеше да ги сокрие нејзините разуздани брадавици додека самоуверено се шеташе низ улицата.

Па, што мислите вие за ова издание на Клои?


Booking.com