Јана Бурчевска во фантастично издание

Нашата претставничка Јана Бурческа на црвениот килим во Киев се појави во зелен фустан со длабок шлиц додека позираше пред бројните фоторепортери. Креацијата е дело на нашата позната дизајнерка Антонија Ристовска, а за шминката и фризурата се погрижи Александар Дадар, кој сподели фотографии со убавата 23-годишна пејачка.

Погледни го и црниот комбинезон со реси што ќе го носи Јана на Евровизија >>

Па, дали ви се допаѓа Јана во ова издание?

 


Booking.com