Ново шик издание на познатата трендсетерка

Викторија Бекам со оваа тренди комбинација дефинитивно ни одржа лекција како да носиме предимензионирана облека и во неа да изгледаме неодоливо, модерно и секси. Таа се прошета во XXL комплет во „nude“ боја и тегет кошула, а целата комбинација дополнително ја „подигна“ со црни очила за сонце и стејтмент високи потпетици. Комплетот што го носи е составен од шик ѕвонарки кои се хит оваа сезона и оверсајз сако. Тие се дел од нејзината колекција за есен/зима 2017, а опасните црни платформи покрај тоа што ја издолжија витката линија додаваат и доза на женственост и сексапил во оваа интересна boyish комбинација.

Повеќе фотографии погледнете на следната страна >>


Booking.com