FaceBook  Twitter  

Меланија изгледа прекрасно во ова шик издание!

Мелани во комбинезон од $4,000

Меланија Трамп (46) на победничката прослава на нејзиниот сопруг носеше креација со потписот на познатиот дизајнер Ралф Лорен, кој инаку е омилен дизајнер на противкандидатката на нејзиниот сопруг, Хилари Клинтон. Меланија блескаше во комбинезонот во бела боја со кој ги потсети сите на нејзините успешни денови како супермодел.

Мишел Обама VS Mеланија Трамп – која има подобар стил >>

Па, дали ви се допаѓа Меланија во ова издание?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...