Меланија изгледа прекрасно во ова шик издание!

Мелани во комбинезон од $4,000

Меланија Трамп (46) на победничката прослава на нејзиниот сопруг носеше креација со потписот на познатиот дизајнер Ралф Лорен, кој инаку е омилен дизајнер на противкандидатката на нејзиниот сопруг, Хилари Клинтон. Меланија блескаше во комбинезонот во бела боја со кој ги потсети сите на нејзините успешни денови како супермодел.

Мишел Обама VS Mеланија Трамп – која има подобар стил >>

Па, дали ви се допаѓа Меланија во ова издание?

 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?