Погледнете го ова фантастично издание на познатата актерка

Еми Росум (30) изгледаше неверојатно добро на настанот Celebrate Iconic Style кој го организираа дизајнерот Ралф Лорен и Вог во Лос Анџелес. 

Таа носеше блејзер во морнарска сина боја во комбинација со кафеави панталони од антилоп и високи чизми во иста нијанса, мала плико чанта и едноставна блуза во светла сива нијанса. Комбинацијата е зачинета со преубави локни во нејзината кафеава коса, заводлива црна сенка во пределот на очите и кармин во неодолива nude нијанса.

Па, дали ви се допаѓа ова есенско издание на Еми?


Booking.com