FaceBook  Twitter  

Погледнете го ова фантастично издание на познатата актерка

Еми Росум (30) изгледаше неверојатно добро на настанот Celebrate Iconic Style кој го организираа дизајнерот Ралф Лорен и Вог во Лос Анџелес. 

Таа носеше блејзер во морнарска сина боја во комбинација со кафеави панталони од антилоп и високи чизми во иста нијанса, мала плико чанта и едноставна блуза во светла сива нијанса. Комбинацијата е зачинета со преубави локни во нејзината кафеава коса, заводлива црна сенка во пределот на очите и кармин во неодолива nude нијанса.

Па, дали ви се допаѓа ова есенско издание на Еми?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...