FaceBook  Twitter  

Хејли Болдвин, младата манекенка и ќерка на Стивен Болдвин, е една од оние девојки за чии комбинации секогаш радо ви пишуваме.

Без разлика дали е на црвениот килим или на улиците низ Њујорк, оваа девојка секогаш изгледа прекрасно, особено во последните неколку сезони. Таа е вистинска тренди дама која одлично плива речиси во сите стилови, а најдоброто од сé е што нејзините комбинации лесно можат да се копираат па преставуваат вистинска ризница за сите девојки.

Отворете ја галеријата и погледнете ги нејзините најубави комбинации:

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...