FaceBook  Twitter  

Еве што носеше Амал Клуни овој септември

Познатата адвокатка и сопруга на Џорџ Клуни важи за една од најдобро стилизираните жени на светот, а овие фотографии се совршен доказ за тоа. Таа само овој месец носеше прекрасни изданија со кои ги полнеше страниците на познатите модни магазини, без разлика дали станува збор за нејзините деловни комбинации, парчиња што ги носи на црвениот килим или едноставни кежуал изданија со кои се шета низ улиците на Њујорк, Лондон, Милано...

Таа за преодниот период и првите есенски денови носи фустани од најпознатите модни брендови кои најчесто се со А-крој, затворено деколте и должина до колена, но во нејзиниот деловен изглед не ги избегнува ни рамните панталони кои најчесто ги носи во комбинација со капут или блејзер и стејтмент високи потпетици. Па отворете ја галеријата и погледнете ги нејзините најдобри есенски изданија и инспирирајте се како да изгледате во периодот што следува.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...